APIE AUTORIŲ

 

Esu Žaneta Paunksnė. Fotografuoju Moterų portretus. Pagrindinis mano tikslas parodyti moterims kokios ypatingos jos yra, įamžinti gražiausias jų versijas bei paskatinti jas pakeisti požiūrį į save.  
Portretas sužadina jausmus. Portretas padeda suprasti kas esate, paskatina priimti tai kokia esate. Portretas tai - ta akimirka, kai pamačius save pagaliau suprantate, kad "esu pakankamai ... graži, įdomi, nepakartojama!" Tai yra tikrasis savęs priėmimas, po ko gyvenimas palengvėja ir pasikeičia negrįžtamai.

 

Aš tikiu, kad visos moterys yra nepaprastai gražios.

Matau jas tokias.

Aš žinau, kaip tai įamžinti fotografijoje.

SUSISIEKITE

APIE PATIRTĮ

Mes, Moterys matydamos estetiškus ir stilingus modelių bei žvaigždžių portretus, pagalvojame, kad taip atrodyti gali tik modeliai ir žvaiždės. Juk mes paprastos Moterys nemokame elgtis prieš kamerą, nemėgstame fotografuotis, didžioji dauguma manome esančios nefotogeniškos, turime priekaištų išvaizdai, jaučiamės nepakankamos turėti gražų ypatingą portretą.

 

DIDŽIOJI PASLAPTIS ta, kad kiekviena Moteris gali būti nufotografuota žurnalo viršeliui. Ir visiškai nesvarbu kokio ji amžiaus ar formų. Tam reikia saugios ir ramios aplinkos, jai tinkamos šviesos, įkvepiančio drabužio (arbe be drabužio) ir šiek tiek makiažo. Taip pat dar reikia fotografo, kuris išmokytų keleto natūralių, jai patogių pozų. To kuris įamžintų pačią gražiausią ir autentiškiausią jos versiją.

 

Aš čia tam ir esu!

 

 

KVIEČIU JUS PATIRTI SAVO FOTOSESIJĄ! SUKŪRSIME JUMS PAČIUS GRAŽIAUSIUS PORTRETUS. TAI PAKEIS JŪSŲ POŽIŪRĮ Į SAVE!
 

Ruošiantis fotosesijai pasidalinsiu idėjomis ir padėsiu apsispręsti su stiliumi. Galite svajoti apie visus stiliaus tipus, kokius tik galite įsivaizduoti. Nuo kažko svajingo ar klasikinio, "fashion" ar subtilaus moteriško "nude". Jūsų patogumui studijoje turime drabužinę. Plaukų ir makiažo meistrė pasirūpins jumis bei bus šalia visą dieną, jeigu prireiktų kokių pakeitimų. Aš per dieną fotografuoju tik vieną fotosesiją, todėl turėsite pakankamai laiko pasiruošti, atsipalaiduoti ir mėgautis patirtimi. Nesijaudinkite, jei prieš kamerą jaučiatės nepatogiai. Viso proceso metu aš nukreipsiu jus, padėsiu atsipalaiduoti bei natūraliai pozuoti. Jūsų sesija gali vykti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis - taip kaip jums natūraliau ir lengviau!

Rezervuoti fotosesiją