Trumpai apie Mentorystę. 

 

Mentorystė - bendradarbiavimas skirtas patenkinti asmenybės augimo poreikius. Mentorius reikalingas tam, kad padėtų atskleisti potencialą ir nukreiptų teisinga linkme. Tai palaikomasis ryšys tarp labiau patyrusio asmens, kuris dalinasi patirtimi ir žmogaus, kuris siekia tobulėti ir nori augti profesinėje srityje.

 

Nežinote kuria kryptimi judėti savo fotografijoje, abejojate kokius verslo sprendimus priimti, norite praplėsti savo mėgstamo hobio ribas, ieškote pagalbos įgyvendinant idėjas.

 

Aš turiu daug minčių, žinių, kantrybės ir dar labai noriu, kad kuo daugiau fotografų vertintų savo kuriamą meną, mėgautųsi savo rezultatais, džiugintų kitus savo fotografija ir didžiuotųsi savo veikla. Kviečiu ieškoti savo fotografijos kartu su manimi.

 

 

Portfolio peržiūra ir situacijos analizė // 150 eur

 

Esame neobjektyvūs savo fotografijai. Ir nors dažnai esame per griežti bei priekabūs, mūsų nuotraukos mums tarsi kaip vaikai prie kurių esame labai prisirišę. Kiekviena nuotrauka turi savo istoriją, kiekviena mums kažką reiškia. Portfolio peržiūros metu susitinkame studijoje ir paskiriame dvi valandas išsamiai jūsų nuotraukų analizei. Net ir daugelį metų tobulintas portfolio kartas nuo karto reikalauja "žvilgsnio iš šalies". Taip, tai gali būti priekabi ir detali peržiūra. Taip, tai gali paliesti. Bet tai vyksta privačioje keturių akių komanijoje, kurių dvi yra jūsų, o kitos dvi nori jums padėti. Tikslas treniruoti akį bei identifikuoti tolimesnes kryptis. Iki smulkmenų išsiaiškinsime kas geriausiai reprezentuoja jūsų stilių, ką galima būtų pataisyti ir kuo galėtumėte papildyti savo portfolio. Portfolio peržiūrai skiriame 2 val. Rekomenduojama turėti iki 40 nuotraukų.

 

 

Mentorystės programa // 70 eur 1 val. konsultacija-mokymai

 

Po portfolio peržiūros siūlau jums mentorystės programą susijusią su tolimesne jūsų veikla bei portfolio tobulinimu ir kūrimu. Kiekvieną mėnesį paskirsiu jums valandą konsultacijoms, mokymams bei komentarams susijusiems su jūsų fotografija. Tai gali būti rekomendacijos susijusios su fotosesijos sprendimais ir planavimu, komunikacija su modeliais/klientais, verslo sprendimai, naujų apšvietimo bei fotografavimo technikų mokymasis bei visa kita kas jums gali būti naudinga. Susitikimai vyksta studijoje arba on-line.

 

 

Mentorystės diena // 1100 eur

 

Tai jūsų diena studijoje. Pradėsime dieną nuo pusryčių ir turiningo pokalbio apie fotografiją ir jūsų situaciją. Tuomet pirmiausia fotografuosiu jus. Taip, jūs turite patirti kas tai yra būti modeliu ir kaip reikia elgtis kitoje kameros pusėje. Be to turėsite gražų savo portretą. Dienos eigoje turėsime dvi fotosesijas, kurių metu fotografuosite du skirtingus modelius (moterys ar vyrai pasirinktinai). Fotografuosite natūralioje ir dirbtinoje šviesoje. Aš būsiu jus konsultuojantis asistentas. Kartu stilizuosime, rinksime apšvietimą, padėsiu jums vedant bei kontroliuojant modelio veiksmus. Turėsite galimybę naudotis visa studijoe įranga ir resursais. Darbuosimės 8 val. Dienos pabaigoje turėsite naujų skirtingų jūsų portfolio papildysiančių portretų. Tai puiki nauja pradžia arba geras impulsas perkrauti jau esamos veiklos energijos ir kūrybinį šaltinį.