DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

1. Ir aš noriu tokios fotosesijos…

 

Puiku! Laukiu jūsų. Būsiu laiminga sukurti jums kažką ypatingo! Patikrinkite svetainę ar yra laisvų laikų fotosesijoms. Norėdami rezervuoti datą ir užsisakyti fotosesiją sumokėkite 300 eur rezervacijos mokestį ir aš netrukus susisieksiu su jumis dėl susitikimo, kurio metu aptarsime jūsų lūkesčius, idėjas ir susidėliosime galimą fotosesijos dienos planą. Jei šiuo metu laisvų datų nėra, užpildykite formą. Įtrauksime jus į adresų sąrašą. Kuomet atsiras papildomi laikai esamu laikotarpiu arba prasidės kito laikotarpio rezervacija pranešome jums elektroniniu paštu.

 

2. Kas įeina į fotosesijos patirtį?

 

Į visas fotosesija įeina:
Konsultacija prieš fotosesiją, pasiruošimas ir stilizavimas
Fotosesija, kurios metu  (2-4 hours)
Plaukų stilizavimas ir makiažas
2-4 įvaizdžiai (H&MU galėsime koreguoti atitinkamai visos fotosesijos metu)
Įvaizdžiam paįvairuoti prienama ir studijos drabužinė
Maždaug po dviejų savaičių asmeninis susitikimas portretų peržiūrai, kurio metu išsirinksite jums patinkančias versijas
Jūsų išsirinkti, subtiliai retušuoti, spausdinti ir įrėminti portretai rankų darbo dėžutėje.

 

3. Kaip turėčiau pasipuošti fotosesijai?

 

Kiekviena fotosesija labai individuali, todėl pradžioje aptarsime jūsų lūkesčius ir pageidavimus.  Jais remiantis sudėliosime pageidaujamus įvaizdžius bei kartu išsirinksime drabužius ( jūsų garderobo resursai arba studijos drabužinė ) su kuriais norėtumėte būti įamžinta savo portretuose. Drąsiai svajokite – tai jūsų fotosesija! O aš padėsiu renkantis ir parekomenduosiu kas tiktų geriausiai.

 

4. Šiuo metu esu nelabai patenkinta savo išvaizda. Ar turėčiau palaukti kol pavyks numesti šiek tiek svorio?

 

Puikai suprantu, kad nuotraukose  norite būti pati gražiausia. Jeigu kartais nepavyktų numesti tiek svorio kiek planavote – nepergyvenkite. Šviesa ir  fotografavimo kampas veikia panašiai kaip sporto salė :-) Parinksiu jums tinkantį pozavimą, kuris leis nuotraukose išryškinti jūsų išskirtines patrauklias savybes, o nedidelius trūkumus subtiliai paslėpti. Pagrindinis tikslas įamžinti jūsų pačią gražiausią šio gyvenimo etapo versiją :-) Grožis nesusijęs nei su svoriu, nei su forma, nei su amžiumi. Grožis susijęs su asmenybe!

 

5. Nemėgstu fotografuotis…

 

Dažniausiai žmonės nenori fotografuotis, nes jie nežino kaip elgtis prie kamerą. Turiu nuraminti – tai nėra sunku. Keli žingsneliai  bei gudrybės ir jūs perprasite pozavimo techniką. Fotosesijos metu skiriame pakankamai laiko išmokti laisvai judėti ir komfortiškai jaustis prieš kamerą. Tikiu, kad fotosesijos metu išmoktos pamokos padės drąsiau jaustis fotografuojantis ir ateityje :-)

 

6. Esu labai nefotogeniška. Ar įmanoma, kad ir aš turėčiau tokius gražius portretus?

 

Daugelis žmonių nemėgsta savo atvaizdo nuotraukose. Viena vertus jis skiriasi nuo to kurį esame įpratę matyti veidrodyje, nes atvaizdas nuotraukoje nėra veidrodinis atspindys… Kita vertus mūsų archyvuose nėra daug profesionalių fotografų darytų portretų… Tiesa yra ta – nefotogeniškų žmonių nėra. Tiesiog vienų veido bruožai lengviau, kitų sunkiau, bendrauja su šviesa. Netinkamai parinktas rakursas fotografuojant gali iškraipyti bruožus. Kiekvienas žmogus turi savo šviesą ir gražiąją pusę! Apgalvoju ir pasiruošiu jūsų fotosesijai. Mano tikslas – sukurti portretus, kuriuose įamžinta toji pati gražiausia jūsų versiją :-)

 

7. Ar galėčiau pasikviesti draugę, seserį ar mamą?

 

Žinoma! Atšvęskite ir įamžinkite savo santykius. Fotosesijoje gali dalyvauti jūsų artimieji ir draugai. Noriu atkreipti dėmėsį, kad į fotosesijos kainą įeina tik vieno asmens makiažas, todėl mamai, seseriai arba draugei makiažas kainuos papildomai. Kita vertus nors kartą rekomenduoju patirti ir asmeninę fotosesiją. Tai puiki galimybė susitikti su savimi ir prisiliesti prie savęs suvokimo. Intymus momentas atšvęsti save!

 

8. Kiek daug yra retušuojami portretai?

 

Portetai retušuojami itin subtiliai, estetiškai ir kruopščiai, išsaugant atvaizdo tikroviškumą.

 

9. Ar galėčiau gauti visas fotosesijos nuotraukas?

 

Jūs ateinate pas man, kad aš sukurčiau pačius gražiausius jūsų portretus. Aš kaip autorė, pasitelkdama visą savo išmanymą, kūrybingumą, energiją ir laiką kuriu jums! Visa tai kas sukuriama fotosesijos metu yra juodraščiai iš kurių išrenkamos skirtingos pačios gražiausios ir tikroviškiausios versijos. Jos kruopščiai retušuojamos, kokybiškai spausdinamos ir rėminamos kiekvienam portretui pritaikytu pasportu. Portretų peržiūrai paruošių daugiau alternatyvų, kad turėtumėte pasirinkimą. Visa kas lieka, panašiai kaip likučiai po patiekalo gamybos… lieka virtuvėje…

 

10. Kiek fotosesijų fotografuojate per savaitę?

 

Fotografuoju ribotą kiekį fotosesijų, kad paskirti pakankamai laiko kiekvienos fotosesijos planavimui ir realizavimui. Kiekviena fotosesija tai ypatingas įvykis į kurį įdedu daug savęs, laiko ir energijos. Dėl to dienų fotosesijoms nėra daug. Įsitikinkite, kad įtraukėte savo el.pašto adresą į adresų sąrašą, kad gautumėte pranešimą, kuomet atsiras papildomi laikai esamu laikotarpiu arba prasidės kito laikotarpio rezervacija.